tr Turkish

Hakkımda

“Yaptığın işi sev, sevdiğin işi yap.”

Gizem Bozkuş

Merhaba.
Fatma Gizem Bozkuş 10/10/95 yılında Balıkesir/Türkiye'de doğdu. İlk ve ortaokulları Balıkesir'de Mehmetçik İlköğretim/Ortaöğretim Okulu'nda okudu. Son sene lise sınavı için hazırlandı ve İzmir/Türkiye'ye taşındı. Burada Şirinyer Anadolu Lisesi'nde Sayısal alanı okuyarak lise eğitim ve öğretim hayatımı tamamladı. Daha sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi / Gıda Mühendisliği Lisans programını kazandı. Okulda düzenlenen proje yarışmasında geliştirdikleri proje 1. oldu. Devamında üniversitedeki bölümünden iyi bir derece ile mezun oldu ve Gıda Mühendisi ünvanını aldı. Bu arada ''gıdanın tarladan çatala kadar güvenliği'' için daha fazla öğrenmek istedi ve Anadolu Üniversitesi/ Tarım önlisans programını okumaya başladı ve iyi bir derece ile buradan da mezun olarak Tarım Teknikeri Ünvanını da aldı. Hala öğremeye ve araştırmaya meraklı biri olarak ve bir mühendis olarak çok yönlü ve tüm alanlar için düşünme üzerine Balıkesir Üniversitesi/ İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisansı'nı tamamladı.
Her zaman kendini yenilemeye açık biri olan Bozkuş durmadan çalışmaya ve üretmeye devam etti. Gıda Mühendisliği,Tarım Teknikerliği,Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu, Sosyal Medya Danışmanlığı,Kişisel Gelişim üzerine sayısız eğitimler ve seminerler aldı ve almaya devam ediyor.

Meslek hayatıma Ağustos 2018 yılında İzmir’de bulunan bir özel okulun catering hizmetlerinde proje yöneticisi olarak başladım ve 3 ay burada hizmet ettim. Daha sonra iş yerinde yaşadığım kaza sebebiyle işten ayrılarak 4 ay fizik tedavi gördüm ve bu süreçte tabi ki işsiz kaldım. Bu süreçte çok okudum ve kendimi geliştirmeye ve iyileştirmeye adadım. Daha sonra Balıkesir’de geleneksel ayran ve yoğurt üreten bir firmada gıda mühendisi olarak başladım ve kendimi laboratuvar, üretim olarak yetiştirdim. Burada da 4 ay çalıştım ve arkasından süt ve süt ürünleri gıda maddeleri ambalajı yapan bir firmada kalite mühendisi olarak başladım ve burada kalite yöneticisi olarak yükselerek kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Hala gıda ile temas eden ambalaj sektöründe hizmet vermekteyim ve bulunduğum firmaya BRC PACKAGING belgesini aldırmayı hedeflemekteyim. Online olarak ise beslenme ve yaşam koçluğu yapmaktayım.

 ” Tarladan çatala diyerek çıktığım kendini geliştirme serüvenim şimdi çataldan çok daha ilerisine geçti. Her zaman kendini sev,inan ve şükret.Gör bak o zaman neler yapabileceğine sen bile inanamayacaksın”

Gıda Mühendisliği Ve Daha Fazlası

Kalite Mühendisliği

Gıdanın hammadde üretimi ve temini aşamasından başlamak üzere, hazırlanması, işlenmesi, üretilmesi, paketlenmesi, depolanması ve sevkiyat aşamalarında ürün ve kalite güvenliğini sağlamak ve korumaya devam etmektir.

İletişime Geç

Sende ne için burada olduğunu, ne istediğini ve sorularını bizlere buradan iletebilirsin. Seni bekliyoruz…

Contact Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac nunc elit. In vel elit eu sapien vestibulum gravida nec in augue. Phasellus eget tempor massa.